Надал срещу Гришо във втория кръг в Ротердам

Номер едно в световния тенис Рафаел Надал ще се изправи срещу младият български ас Григор Димитров във втория кръг на откритото първенство в Ротердам Холандия.

 

"Левичарят от Майорка" достигна следващата фаза на турнира, след като по-рано днес се измъчи срещу италианецът Симоне Болели. Болели взе първия сет с 6:4, но след това испанецът навлезе в темото на двубоя и обърна мача за 2:1 с 6:2, 7:5.

 

Надал и Гришо ще играят утре на централния корт в Ротердам. За да си осигури престижния двубой нашия тенисист надви Томаш Бердих в първия кръг на надпреварата.