
Номер едно в световния тенис Рафаел Надал ще се изправи срещу младият български ас Григор Димитров във втория кръг на откритото първенство в Ротердам Холандия.
"Левичарят от Майорка" достигна следващата фаза на турнира, след като по-рано днес се измъчи срещу италианецът Симоне Болели. Болели взе първия сет с 6:4, но след това испанецът навлезе в темото на двубоя и обърна мача за 2:1 с 6:2, 7:5.
Надал и Гришо ще играят утре на централния корт в Ротердам. За да си осигури престижния двубой нашия тенисист надви Томаш Бердих в първия кръг на надпреварата.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ