
От 26 до 29 януари 2009 г. в Банско ще се проведе Републиканско първенство по ски и биатлон за служители на МВР. До момента заявки за участие са подали над 170 състезатели и състезателки от 25 дирекции на МВР, Министерство на правосъдието и Националната служба за охрана, предаде БТА.
Състезанието по биатлон ще се проведе на 27 януари, а алпийските дисциплини слалом и гигантски слалом, съответно на 28 и 29 януари. Всички стартове са от 10.00 часа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ