Националите се прибраха в България

галерия:

снимка: Булфото

Националният отбор на България се завърна от Кипър, където вчера записа успех с 1:0 над местния тим в приятелска среща.

 

Със селекционера на тима Лотар Матеус у нас се прибраха 11 от всичките 18 национали. Другите седем директно заминаха за своите клубове зад граница.

 

Сред появилите се на летище "София" 11 футболисти бяха Иван Иванов и Станислав Манолев, които съответно заминават за Русия и Холандия.