Националите излетяха за Сърбия с 15 минути закъснение

снимка: БГНЕС

Националният отбор по футбол излетя от Аерогара София с 15 минути закъснение, тъй като автобусът на националите бе хванат от задръстване и пристигна малко по-късно от обявения час.

 

Наставникът на представителния ни тим Пламен Марков, замина заедно с 16 от своите възпитаници. Единствените, които ще се присъединят към лагера в Сърбия ще бъдат звездите на отбора Димитър Бербатов и Стилян Петров.

 

От групата отпада единствено Станислав Ангелов, заради контузия. Без него в сряда трикольорите ни ще се изправят срещу нашите съседи в приятелска среща.

 

Единственият член от ръководството на БФС, който бе забелязан на летището бе Венци Стефанов.

 

Президентът на футболната централа Борислав Михайлов, както и вицепрезидентът Йордан Лечков вероятно ще заминат по-късно днес.