На 3 февруари стартира турнирът за купата на България

Веднага след приключването на мъжкия турнир за Купа Атаро Клима в зала Универсиада в София, ще започне женският турнир за Купа България.

 

В продължение на 5 дни, от 3 до 7 февруари, настоящият носител ЦСКА (София) и останалите дамски топ отбори на България ще спорят за националната купа. Точният формат на състезанието все още не е обявен, но най-вероятно ще бъде запазена формулата от миналата година, когато 8 отбора бяха разделени на 2 групи, в които играха всеки срещу всеки, за да определят полуфиналистите в състезанието.