Мъжката щафета завърши 11-а в Пьонгчанг

галерия:

снимка: daylife.com

Щафетата на България по биатлон за мъже завърши на 11-а позиция в старта на 7.5 километра на Световното първенство в Пьонгчанг. Участие за нашите взеха Михаил Клетчов, Владимир Илиев, Мартин Богданов и Красимир Анев на съответните постове.

 

След първия пост щафетата ни заемаше 15-о място и продължи да напредва. Нашите момчета завършиха на 1:11:29 часа зад победители от Норвегия. Второ и трето място бяха съответно за Австрия и Германия.