
снимка:
daylife.com
Щафетата на България по биатлон за мъже завърши на 11-а позиция в старта на 7.5 километра на Световното първенство в Пьонгчанг. Участие за нашите взеха Михаил Клетчов, Владимир Илиев, Мартин Богданов и Красимир Анев на съответните постове.
След първия пост щафетата ни заемаше 15-о място и продължи да напредва. Нашите момчета завършиха на 1:11:29 часа зад победители от Норвегия. Второ и трето място бяха съответно за Австрия и Германия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ