Муту напусна тренировка, от клуба искат да го съдят

галерия:

снимка: АП

Адриан Муту е напуснал треноровката на Фиорентина без никакво предупреждение. Случката се разиграва вчера след като е имало среща между ръководството на клуба и неговия агент за бъдещето на футболиста. Изглежда преговорите са били провалени и Муту е напуснал след това тренировката безмълвен.

 

В официално съобщение от „виолетовите" се казва:

 

"Адриан Муту днес напусна тренировка без никакво извинение или предупреждение. Това негово решение внася вреда в клуба и в организацията на работата. Той със сигурност пропуска срещата с Болоня."

 

„Този акт показва липса на уважение към клуба и футболистите. Това предизвиква реакции от страна на клуба, който ще си търси правата в съда."

 

Това означава, че по подобие на Касано и Муту може да бъде съден и да му бъде прекратен договора. Също така има големи слухове около това, че Муту е пред преминаване в Чезена, но от клуба го искат под наем или без пари.