Муту: Късметът ни изневери срещу Рома

снимка: БГНЕС

Румънският нападател на Фиорентина Адриан Муту смята, че липса на късмет е била причината неговият отбор да отстъпи на Рома. Засега сезонът за тосканците не върви добре, след като "виолетовите" отпаднаха още в груповата фаза на Шампионската лига.

 

Загубата от „вълците" оставя тима на шесто място в Калчото, борейки се за място в Европа през следващия сезон.

 

„Не заслужавахме да загубим", споделя Муту, който бе трансферна цел на тима от Рим през летния трансферен прозорец. „Първото полувреме бяхме изключителни и създадохме много възможности. Накрая Рома дори не нападаха, защото ги беше страх да не им отбележим. Сезонът обаче е дълъг и мога да обещая само едно - ще сме близо до върха", допълва румънецът.