
Старши треньорът на Литекс Станимир Стоилов отдаде загубата на неговия състав от Локомотив София с 1-0 най-вече на лошото състояние на терена на стадиона в квартал "Надежда", както и на многото брак в действията на неговите възпитаници.
"Теренът беше изключително труден за игра. Който успееше да излъже другия от някакво статично положение, той щеше да спечели мача. Направихме доста брак в нашата игра и доста пропуски, но пак казвам, че теренът не беше в състояние да се играе нормален футбол", обясни Стоилов.
Той коментира ситуацията около спорната дузпа за "железничарите" по следния начин: "Тази година явно има доста неточности на съдиите в наша вреда".
Според Мъри Литекс не е успял да стигне до голови положения въпреки солидния натиск в края на мача поради индивидуални грешки на футболистите в оранжево и колебания в действията им.
"На този етап сме далеч от лидера, но все още нищо не е решено, така че ще имаме възможност да си поправим грешките", отговори Стоилов на въпроса за шансовете на Литекс да се бори за титлата с оглед на набъбналата на 7 точки разлика от лидера ЦСКА.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ