
снимка:
БГНЕС
Бившият номер 1 в света Роджър Федерер отпадна от последния за годината турнир от сериите "Мастърс" в Шанхай. В мач от "червената" група, Федерер загуби с 1:2 сета от Анди Мъри, като по този начин остана на трето място в групата и няма да може да защити трофея си от миналия сезон.
Шотландският тенисист се наложи драматично с 4:6, 7:6, 7:5 в продължилият повече от 3 часа двубой.
За първи път в кариерата си Федерер не успя да се класира за полуфиналите на заключителния за сезона турнир в Шанхай.
Тази година за престижното отличие ще спорят Новак Джокович, Николай Давиденко, Анди Мъри и Жил Симон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ