Мъри: Доволен съм

"Доволен съм от мача, играта и резултата", заяви треньорът на Литекс Станимир Стоилов за официалния сайт на клуба след победата с 1:0 срещу втородивизионния холандски тим Го Ахед Игълс.


"Видях хубави неща в срещата, но трябва да поработим повече около организацията на играта. Мачове като днешния са много полезни за нас", допълни Стоилов. Неговият тим стигна много трудно до успеха с красив гол с глава на Станислав Манолев в 88-ата минута.