Мойс: Ягиелка заслужено стана играч на месеца

Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс подчерта, че през този сезон само футболистите на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд и Неманя Видич са били в по-добра форма от защитника на "карамелите" Фил Ягиелка.

 

Вчера Ягиелка беше обявен за играч на месеца в английската Висша лига заради фантастичните си игри през февруари. Евертън остана непобеден в пет мача миналия месец, като допусна само един гол във своята врата.

 


„Той е напълно заслужен победител", казва неговият мениджър Дейвид Мойс пред "Сън".