
снимка:
teamtalk.com
Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс обвини Портсмут и Уест Хям в преследване на трансфери, които са "опасни за футбола".
"Те взимат играчи и им дават големи заплати. Това прави нещата трудни за клубове като Евертън, тъй като ние се опитваме да привличаме някои играчи, но другите тимов предлагат суми, които ние не можем да си позволим, и така ние сме ощетени, заяви Мойс пред "The Sunday Express".
Мениджърът на "карамелите" добави още: "Това разстройва целият пазар. Клубовете не издържат финансово да изплащат в продължително време толкова високи заплати и сега се налага да продават играчи"






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ