
В неделя Евъртън ще се изправи на Уембли срещу отбора на Манчестър Юнайтед в полуфинален двубой от ФА Къп. Мениджърът на „карамелите" Дейвид Мойс вярва, че отборът му може да се справи с „червените дяволи" и да се класира на финала на надпреварата на 30-ти май.
Според наставника, ако неговите момчета дадат най-доброто от себе си, имат всички шансове да се класират на финал. „Манчестър Юнайтед са много класен тим и ние трябва да играем на максимума на възможностите си, за да спечелим и знаем, че можем да го направим. Побеждавали сме ги в миналото и трябва да се опитаме да сторим това отново. Няма място за „ако само..." . Ако те играят така, както играха срещу Ливърпул и Астън Вила, ще бъда много щастлив. Но дори и да победим в неделя, няма да си тръгнем с трофея. Добре е да сме на полуфинал, но искаме повече. Желаем само победата", каза въодушевеният Мойс преди решаващия сблъсък.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ