
Наставникът на Евертън Дейвид Мойс изрази дълбоко съжаление заради това, че няма да може да разчита на испанския халф на отбора Микел Артета до края на сезона, но въпреки това изрази увереност в силите на своя състав. Артета получи тежка контузия в коляното по време на срещата с Нюкасъл от Висшата Лига.
„Чувствам се изключително разочарован от случилото се, но съжалявам най-напред и първо за самия Микел", сподели Мойс. „Не можем просто да пренебрегнем отсъствието му от терена, защото той е изключителен футболист, но ще се опитаме да се справим и без него. Пред него стои дълъг път до пълното му възстановяване, но съм сигурен че ще бъде на линия за първия мач на отбора от новия сезон", завърши шотландския мениджър на „карамелите".
В момента Артета се намира в родината си, където ще се подложи на хирургична интервенция.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ