Мойс с глоба за непристойно поведение

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс беше глобен от Футболната асоцоация на Англия с 5000 лири заради непристойно поведение. Инцидентът, заради който Мойс е наказан се случи по време на срещата на „карамелите" със Стоук Сити през септември, когато съдията на мача не отсъди очевидна дузпа за игра с ръка на защитник на Стоук, а Мойс действа импулсивно при реакцията си.

 

„Не мисля, че трябваше да ме наказват, но няма какво да се направи, животът продължава и трябва да продължавам да си върша добре работата. Мисля, че мениджъри, играчи и рефери трябва да започнат да се уважават повече и да се надяваме, че това ще се случи възможно най-скоро." коментира случая Мойс.