Моуриньо: Загубата от Сампдория не ме притеснява

снимка: virginmedia.com

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо не се притеснява от отпадане от турнира за Купата на Италия след загубата с 0:3 в първия полуфинален мач на "нерадзурите" срещу Сампдория.

 

Португалецът с основание беше бесен от начина, по който отбора му беше победен, но според него това съвсем не е основателна причина да се говори, че това е началото на края за Интер.

 

„ Не се чувствам обезпокоен", заяви "Специалният" пред „ Ла Република". „Това нямаше да се случи ако Камбиасо, Станкович, Ибрахимович и Сантон бяха играли."