
снимка:
virginmedia.com
Треньорът на Интер Жозе Моуриньо не се притеснява от отпадане от турнира за Купата на Италия след загубата с 0:3 в първия полуфинален мач на "нерадзурите" срещу Сампдория.
Португалецът с основание беше бесен от начина, по който отбора му беше победен, но според него това съвсем не е основателна причина да се говори, че това е началото на края за Интер.
„ Не се чувствам обезпокоен", заяви "Специалният" пред „ Ла Република". „Това нямаше да се случи ако Камбиасо, Станкович, Ибрахимович и Сантон бяха играли."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ