Моуриньо: Включването на Кака и Марсело се оказа решаващо

Наставникът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо похвали тима на Апоел след победа на „белия балет" с 3:0 в Кипър. Възпитаниците на Моуриньо откриха резултата чак в 74-та минута и направиха реванша в Мадрид протоколен.

Резервите Кака и Марсело се включиха много добре в мача и бяха с основна заслуга за головете на Реал. Бразилският халф първо асистира на Бензема, а след това получи страхотен пас от Марсело и сам покачи на 2:0. Крайното 3:0 оформи Бензема с втория си гол в мача в последната минута.

„Отне ни много врем докато отбележим гол, но Апоел се представи много добре,"заяви Моуриньо след мача.

„Ние спечелихме двубоя, защото играхме страхотно в края на мача. АПОЕЛ се защитаваше перфектно и имат страхотен отборен дух. Ние дадохме 100 % от себе си за да спечелим.

Знаехме, че мачът ще бъде сложен, но решаващо се оказа включването на Кака и Марсело. Бяхме сериозни и показахме уважение към съперника. Бих искал да покажем същото уважение и на „Сантяго Бернабеу", добави Жозе.

До момента отбора на Реал има само победи в Шампионската лига този сезон.