Моуриньо: Справедлив резултат

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо е доволен от резултата след равенството 1:1 като гост на Пари Сен Жермен в първа осминафинална среща от Шампионската лига по футбол. "

Равният резултат 1:1 е справедлив. Първото полувреме беше за нас, а второто беше за тях. Беше нормално, че след почивката те заиграха по-агресивно и на натиснаха, защото изоставаха в резултата. Все пак с оглед на създадените положения и представянето на вратарите, смятам, че Пари Сен Жермен беше по-близо до победата. Можеше и да загубим, но мисля, че резултатът е позитивен", каза Моуриньо.

При мачове на разменено гостуване никога не се знае. Очаквам труден реванш. 1:1 отваря шансове и за двата отбора. Те са фантастичен отбор с отлични играчи. Имат невероятна нападателна тройка - Лавеци, Ибрахимович, Кавани, които винаги могат да те затруднят. В състава им има много талант, но хубавото е, че всичко ще се решава на нашия стадион", допълни португалският спец.