Моуриньо: Голът на Адам не трябваше да се зачита

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо не скри разочарованието си от мача със Стоук Сити, въпреки че възпитаниците му се наложиха с 2:1.

Това, което най-много е притеснило португалеца е, че никой от играчите му не попречил на Чарли Адам да вкара с шут зад центъра.

Минута преди почивката защитата на "грънчарите" отне топката от Еден Азар и тя стигна до Адам, който се огледа, видя че Тибо Куртоа е напуснал рамката на вратата и с прецизен удар от около 58 метра го прехвърли.

"Да, много красив гол, всеки класен футболист би искал да вкара такъв. Някой са успявали, други не, но това, което Адам направи бе наистина красиво.

Но ако погледнем от реалистична гледна точка, този гол не трябваше да се зачита, тъй като преди това имаше нарушение срещу Азар, но това не омаловажава постигнатото от Адам, поздравления", заяви Моу.