Моуриньо: Доволен съм от точката, не от играта

снимка: БГНЕС

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо класифицира равния срещу Фиорентина като труден мач и беше доволен от точката, въпреки че не беше доволен от начина, по който отборът му игра.

 

„И двата отбора рискуваха, за да спечелят мача. Те играха с наситена халфова линия и трябваше да сменим тактиката си, за да постигнем баланс в средата. Имахме три страхотни шанса за гол. Въпреки липсата на попадения, мачът беше истински двубой." заяви португалецът.

 

Интер прави втори пореден равен мач, като не успя да вкара и в двата случая. Моуриньо ще трябва да направи нещо, за да накара нападателите си да започнат да вкарват.