Моуриньо доволен от резултата, но не и от играта

снимка: БГНЕС

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо е доволен от факта, че отборът му е на чело на група „Б" в Шампионската лига, но не беше доволен от играта на своите възпитаници в снощния мач срещу кипърския Анортозис Фамагуста. Миланският гранд успя да победи само с едно на нула дебютантите в Лигата.

 

„Съгласен съм, че представянето ни не беше отлично днес, въпреки че ситуацията ни в групата не е лоша. Последните седмици не бяха леки, защото много играчи пътуваха с националните си отбори и особено тези от Аржентина и Бразилия бяха изморени. Мисля, че контузията на Камбиасо е ествествен резултат от всички тези пътувания и мачове на високо ниво. Имаме проблем в халфовата линия с толкова много контузени играчи." заяви португалският специалист.