Моуриньо: Аз съм отговорен за загубата

Наставникъут на Интер Жоза Моуриньо пое пълна отговорнос за загубата на "нероадзурите" с 1:3 при гстуването им на Аталанта в мач от 19-тия кръг на италианската Серия А.

 

"Не мога да обясня слабата ни игра. Обикновено бих похвалил противника, но днес ще поема цялата отгооворност за загубата", заяви португалският специалист за официалния сайт на италианските шампиони.

 

"Имам "широки рамене" и предпочитам цялата критика да падне върху мен, а не върху отбора. Пресата може да говори каквото си иска, аз нямам какво да добавя."

 

"Само мога да уверя феновете, че още навръщане към Милано ще започна работа върху изчистване и изясняване на грешките, които допуснахме в днешния мач", заключи Моуриньо.