Моубри: Научихме много в Премиършип

След днешната загуба на неговия тим от Ливърпул с 2:0 и сигурното им отпадане от Премиършип, наставникът на Уест Бромич Албиън Тони Моубри се опита да намери нещо позитивно в загубата. Той коментира след двубоя, че разочарованието на футболистите може да ги мотивира за добро представяне през следващия сезон.

 

„Разбира се, че съм разочарован, особено заради феновете, които бяха прекрасни през целия сезон", каза той след мача. „Начинът, по който допуснахме първото попадение на Джерард след наша грешка описва отлично целия ни сезон. Имахме отлична игра в атака, но противникът ни се разписа, а ние не", добави още той.

 

Моубри обаче изрази надежда, че това разочарование ще се окаже стимул за по-добро представяне на неговите момчета занапред. „Определено сме по-добър отбор, отколкото бяхме в началото. Дано да използваме наученото през тази година в Чемпиъншип следващия сезон. Събрахме много опит, който направи играчите по-добри", завърши Моубри.