
Селекционерът на Дания Мортен Олсен е болен от треска, което наложи на асистента му Петер Бонде да се заеме изцяло с водене на заниманията на "червения динамит".
Говорителят на датчаните Ларс Берендт потвърди, че 60-годишният специалист е пипнал вирус, циркулиращ в отбора от вече близо две седмици.
Същевременно стана ясно, че нито един от футболистите на Дания не е имал лошия късмет да се зарази, едва седмица преди първия мач на тима на Мондиал 2010 срещу Холандия.
Проблеми от друго естество обаче мъчат Никлас Бендтнер и Симон Кяер, чието участие срещу "лалетата" все още е под въпрос.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ