Морето с жалба за съдийските балтии

След снощния екшън на "Тича" във Варна ръководството на Черно море внесе жалба до председателя на Съдийската комисия към БФС. Причина са отсъжданията на съдиите по време на мача със Септември от 7-ия кръг на Първа лига. "Моряците" паднаха с 1:4, техен играч бе изгонен, а 2 чисти гола на тима бяха отменени.

Ето какво пишат в официалния сайт на клуба:

"Oтсъжданията бяха в изключително важни моменти и като цяло предрешиха крайния изход на срещата в полза на Септември. В 71-вата минута не бе зачетен редовен гол на Марек Кузма, след като вторият асистент рефер Николай Тодоров Христов отсъди несъществуваща засада на Мартин Костадинов.

В 73-ата минута отново не бе зачетен редовен гол в полза на Черно море, реализиран от Николай Минков, след като Николай Тодоров Христов отсъди за втори път несъществуваща засада".

Към жалбата в БФС ще бъде прикачен и запис от мача с въпросните ситуации.