
Президентът на Интер Масимо Морати заяви, че не е доволен от представянето на Интер през този сезон, но въпреки това продължава да има доверие към треньора на тима Рафаел Бенитес.
"Разочарован съм от последните ни резултати", сподели Морати цитиран от Тuttomercato.
"Представянето на отбора ни е слаби, но въпреки това продължавам да имам доверие към Бенитес и съм на мнение, че той е качествен специалист", продължи президента на Интер.
"Първенството е много дълго и ние сме оптимисти, но ако трябва да бъда честен, не виждам как ще излезем от тежката ситуация, в която се намираме в момента", завърши Морати.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ