
Президентът на Интер Масимо Морати чака с нетърпение предстоящия финал на сезона в Серия А и двубоя със Сиена, който ще реши съдбата на Скудетото. Въпреки това обаче, шефът на „нерадзурите" загатна за нотка на нервност, спомняйки си провалите на тима в последния момент в миналото.
„Мога да ви изброя много шампионски поколения на Интер, които така и не постигнаха нещо забележително. Лидери като Роберто Баджо и Роналдо останаха с празни ръце. Трябва да си спомним за това и да сме много внимателни".
„Мачът със Сиена няма да отстъпва по важност на финала на Шампионската лига в Мадрид", категоричен бе Морати.
Интер ще вдигне пети пореден трофей в шампионата, ако победи Сиена в неделя. Тогава резултатът между Рома и Киево ще бъде без значение.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ