
снимка:
repubblica.it
Собственикът на Милан и министър председател на Италия Силвио Берлускони заяви пред медиите, че според него Интер е най-силният отбор в първенството. Той добави, че това е тимът, който наистина заслужава да спечели италианската Серия А. Собственикът на Интер Масимо Морати благодари на Берлускони за любезността, въпреки че вчера "нераадзурите" направиха 2:2 като гост на Киево, а Милан 1:1 с Ювентус.
"Държа да отбележа, че изказванията на Берлускони са доста по-балансирани в сравнение с тези от преди. Това беше доста мило от негова страна и ние приемаме най-официално комплиментите му с удоволствие", сподели Морати.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ