
Жуниор Мораеш не взе участие във вчерашната тренировка на червените. Той има хематом, получен при сблъсъка с вратаря на Калиакра Григоров, в ситуацията, при която отбеляза за 2:0.
Мораеш доигра мача и дори отбеляза още един гол за крайното 3:1, но се нуждае от няколко дни почивка, за да се възстанови напълно.
Все пак бразилецът най-Вероятно ще попадне в групата за мача, но ще остане на резервната скамейка. Нападателят ще се появи в игра само при неблагоприятен развой на двубоя.
Стойчо Младенов предпочита да не рискува здравето му излишно, защото при евентуална по-сериозна контузия на Мораес остава без варианти в нападение.
В същото време травми продължават да лекуват мароканецът Хадад, Коста Янев, както и трайно контузените Апостол Попов и Костадин Стоянов.
"Тема спорт"
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ