
След днешната изключителна победа на Фиорентина с 4:2 над Палермо капитанът на „виолетовите" Рикардо Монтоливо заяви, че неговият отбор е бил по-добър и заслужено е спечелил.
„Дори, когато бяхме изоставащи в двубоя пак бяхме по-добрият тим," заяви Mонтоливо.
„Ние се постарахме доста и заслужено си тръгнахме с победата и 3-те точки. Напоследък полагаме доста усилия, за да се изкачим в подреждането," допълни той.
„Ако играем като днес определено ще можем да постигнем целите си през сезона," добави играчът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ