
Футболистите на Монтана ще тренират до края на седмицата на игрището в завод "Прециз". Ръководството на клуба реши да запази терена на стадион "Огоста".
Монтанци заминават в петък на обяд за Гоце Делчев, а на другия ден излизат срещу домакините от Пирин в първия си мач за пролетния сезон. Срещата със сигурност ще пропуснат Николай Байраков и Калоян Димитров.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ