
Бившият генерален директор на Ювентус Лучиано Моджи заяви, че не е имал намерение да се оттегли от футбола и планира да се върне след изтичане на наказанието му.
"Моето наказание свършва през лятото на 2011 година и тогава се връщам във футбола. Знам че това ще отегчи и ядоса много хора," заяви Моджи.
В момента Ювентус се намира в голяма криза след втора поредна загуба в Серия А, този път от тима на Киево. „Старата госпожа" вече заема 5-то място.
Съвсем скоро в клуба се завърна бившият директор Роберто Бетега, който също като Моджи бе напуснал клуба през 2006 година след скандала Калчополи.
"Аз не бих се завърнал като Бетега при това ръководство защото те ни унизиха," заяви Моджи.
"Бих се завърнал заради Андреа Анели или феновете на Юве, които не спират да ме подкрепят след скандала."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ