
Халфът на английския Тотнъм Лука Модрич заяви пред медии, че е убеден, че отборът му може да отстрани испанския гранд Реал (Мадрид) в 1/4-финалите на Шампионската лига. Двата тима се изправят един срещу друг в първи 1/4-финален сблъсък идния вторник на стадион "Сантиаго Бернабеу" в Мадрид.
Според хърватския национал, който прави много силен сезон с екипа на "шпорите", въпреки че Реал са фаворити, Тотнъм може да покаже най-добрата си игра през сезона именно срещу "белия балет". "Това безспорно е най-големият мач за нас в Шампионската лига през този сезон", заяви Модрич пред медии на Острова.
"Определено Реал са фаворити, но ние показахме, че знаем как да играем срещу фаворити и да ги отстраняваме. Сигурен съм, че ще играем много добре и срещу испанците. Ще видим, дали това ще бъде достатъчно да ги отстраним, но със сигурност ще се раздадем и ще се забавляваме на терена", каза още Модрич.
"Ако погледнем Реал- това е отбор, който през последните години не беше стигал до 1/4-финал в турнира, докато ние правим един от най-силните си сезони. Тази година наистина е фантастична за нас", заключи хърватинът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ