
Полузащитникът на Тотнъм Лука Модрич призна, че може да играе много по-добре и допълни, че няма причина за притеснения за атмосферата на стадион "Уайт Харт Лейн".
Хърватинът не успя да впечатли откакто пристигна в Северен Лондон от Динамо Загреб, а Тотнъм прави най-лошият си старт в шампионата за всички времена. Модрич обаче призна, че остава оптимист и заяви:
"Атмосферата в отбора е добра, но всеки знае каква е ситуацията и никой не иска да бъде в тази позиция. Следващият ни мач е с Болтън и тази среща може да бъде повратна точка на сезона ни, защото ако спечелим, нещата ще изглеждат много по-добре."
"Ние вярваме в собствените си сили и знаем, че имаме необходимите качества за да печелим. Много ми е трудно да направя оценка на моята игра в този момент. Аз знам, че мога да играя много по-добре. Мисля, че всички можем да играем по-добре. Тук не става въпрос за индивидуалности. Ако играем като едно цяло и като тим, тогава дните пред нас ще бъдат много по-ярки".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ