Младенов: Изключително доволен съм

Наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов похвали играчите за доброто представяне срещу шампиона Лудогорец, въпреки че дербито на стадион „Българска армия“ бе загубено с 0:1. Единственото попадение реализира Даниел Абало след разбъркване в наказателното поле в края на срещата.

До този момент обаче предимството на терена бе на страната на „червените“ и те могат само да съжаляват, че заради пропуските си от изгодни ситуации не можаха да притиснат до стената Лудогорец.

„Изключително добре, едно равностойно първо полувреме, второто изцяло наше – надиграхме Лудогорец, но няколко ситуации решиха мача. Не ни дадоха дузпа за нарушение срещу Апостол Попов, а още повече, че Йордан Минев цял мач прави груби нарушения, а съдията само го предупреждава през първото полувреме – един, два, три пъти...

Не мога да кажа дали е тенденция това съдийство, но съм изключително доволен от играта – някои футболисти като Силва и Маркович защитаваха достойно емблемата на ЦСКА“, заяви Младенов пред ТВ7. „Страхотен колектив, сигурен съм, че с подобна работа ще изведем отбора там където трябва.

Знаем, че е трудно, имаме проблеми, които трябва да се разрешават. Има хора, които не правят отстъпки с отсрочване на задълженията – други се отнесоха подигравателно към нас и нашите предложения. Не съм аз този, който трябва да говори за лиценза, но се надявам всичко да бъде наред.

Знаете ли, много лесно е да си треньор и ръководител на отбор като Лудогорец, който 4 години само надгражда. Купуват готови футболисти, обиграват спокойно отбора, имат финансов гръб. Ясно е за всички, че те са най-добрият отбор, но не трябва да побеждават по такъв начин както днес“, завърши Младенов.