Младенов: Детинска грешка при гола

Наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов бе много ядосан от начина, по който "червените" допуснаха гол в 89-ата минута и загубиха с 0:1 гостуването си на Лудогорец в дербито от 36-ия кръг на А група.

"Детинска история при гола на Лудогорец. Неманя тръгна да се сменя с Апостол и излезе от зоната, при което оставихме непокрит играча на Лудогорец", каза Младенов пред ТВ7.

"Йордан Минев трябваше да бъде изгонен за удар без топка. Но на този стадион винаги е едно и също. Фаулче, авантажче и всяка спорна топка е за тях.

Лудогорец заслужено ще стане шампион. С милионите, които харчи и подкрепата, която има от всички и отвсякъде, нормално е да станат шампиони. Ще дойде време, когато ще пречупим този отбор.

Изобщо не ме интересува кой какво говори. Аз си гледам мача и правя това, което смятам за правилно. Влизане в тройката е голям успех за нас. На тези състезатели с червени сърца трябва паметници да им вдигнат на "Армията".

Гордея се с моите футболисти. Няма почивка за основните играчи. Трябва да натиснем газта. Апостол Попов ще бъде наказан за постъпката, при която получи червен картон", завърши Младенов, цитиран от БТА.