Митрев: Не заслужавахме да загубим, гоним две победи до края на годината

галерия:

Вратарят на Левски Божидар Митрев заяви, че загубата от Гент с 0:1 като гост в Лига Европа не е била заслужена. Според стража, "сините" се показали добра игра и са положили много усилия на заснежения терен в Белгия, но липсата на късмет им е попречила да си тръгнат с точки.

 

„Не заслужавахме да загубим. Тежко беше, те са силови играчи, на всеки от нас ни беше тежко, но опитахме с общи усилия да се противопоставим", заяви Митрев след края на срещата. „Всички играха силно, до последно се борихме за точката, която щеше да ни остави в играта, но това е футболът".

 

„Фантастична публика, само едно голямо благодаря. Излизаме срещу Берое да продължим за Купата. А срещу Спортинг ще играем също за победа", допълни вратарят.