Митов: Не бях притеснен при изравнителния гол, вкарваш - побеждаваш

снимка: levski.bg

Николай Митов беше щастлив от победата на Левски над Миньор Перник, въпреки че тя дойде много трудно с гол в последната минута на редовното време на Гари Родригес, който се превърна отново в герой за 26-кратните шампиони.

Победата отново прати "сините" начело, но перничани бяха близо до това да поднесат изненада подобна на миналогодишната, когато биха с 0:1 в София и лишиха Левски от шанс за титлата. Този път това не стана.

"Трудно спечелихме, в последната минута, защото трябваше да реши двубоя много по-рано. Не може да се чака до 89-ата минута", коментира след срещата Николай Митов, който е останал доволен от резултата, но не и от играта на своите.

"Видях доста грешки. Първото полувреме държахме топката, малко ни трябваше при завършващия пас. След това можеше да вкараме 3-4 гола, но имам забележки към играта. Това са си наши проблеми и сами ще ги решаваме.

"Не бях притеснен при изравнителния гол, все пак мачът е 90 минути. Вкарваш - побеждаваш. Няма значение кой вкарва головете. Вкарахме и победихме", завърши старши-треньорът.