Миро Манолов донесе успеха на "моряците" срещу Берое

Черно море надделя с 2:1 над Берое в мач от втория кръг в груповата фаза на турнира Албена Къп. В един любопитен и равностоен сблъсък, над всички изпъкна нападателят на "моряците" Мирослав Манолов, който реализира и двете попадения за успеха.

Манолов бе точен в 5-ата и 75-ата минути. За старозагоския тим се разписа Захари Димитров с глава в 76-ата минута. Като цяло футболистите на Илиян Илиев се държаха равностойно на своя съперник и при малко повече късмет можеха да вземат поне точка в днешния двубой.

След тази среща Черно море вече има 6 точки и със сигурност продължава напред в турнира. Берое пък е с една победа и една загуба. По-късно днес, в мач от същата група играят Локомотив (Мездра) и юношеския национален отбор на България.