Мирко Вучинич от Рома: Надявам се Барселона да победи Манчестър Юнайтед

снимка: static.guim.co.uk

Нападателят на Рома Мирко Вучинич се надява Барселона да вземе титлата в Шампионската лига тази година, като победи довечера съперниците от Манчестър Юнайтед. Финалът в най-престижния клубен турнир в Европа е тази вечер на Стадио Олимпико в Рим.

 

Вучинич вярва, че Барселона са по-стойностният тим и играят по-добър футбол от английските си опоненти.

 

„Мисля, че Барселона ще победят, защото играят най-красивия футбол", каза Вучинич.

 

Черногорският футболист също заяви, че е имал надежда през този сезон неговият отбор Рома да стигне до финала в ШЛ и да играе на собствен терен.

 

„Бях много разочарован, защото не винаги се случва финалният мач да се играе на собствения ни стадион. Щеше да е прекрасно да играем финал, но за съжаление не се получи", завърши Вучинич.