Миньор разгроми Сливнишки герой в контрола

Миньор (Перник) записа категорична победа над Сливнишки герой с 4:0 в последната си контролна среща за годината, която се игра на стадиона в Перник.

И двамата старши треньори изпробваха много футболисти, като този на домакините Стойчо Стоев заложи на дошлите на проби играчи и двама от тях му се отблагодариха с попадения, информира БТА.

Срещата започна добре за гостите, които първи имаха шанс да открият резултата. В 20-ата минута Борислав Павлов, от гостите, получи добър пас в наказателното поле и стреля с глава, но ударът му излезе в аут.

Осем минути по-късно дойде и най-чистото положение за гостите от Сливница. Фарит проби и стреля, но нацели гредата. В 32-ата Миньор поведе в резултата, след като Илиан Илиев отлично изведе непокрития Йорданов и той отбеляза за 1:0.

Минута преди края на първото полувреме домакините нанесоха своя удар, удвоявайки преднината си. След центриране отляво, топката се озова в Сталев, който с много красив шут от странична ножица вкара за 2:0.

През вторите 45 минути старши треньорите извършиха много смени, като играта се накъса. Миньор направи класически резултата в 80 минута.

Илиан Илиев изведе Павлов и той с плътен шут прати топката зад вратата на Велчев. В ответната атака съдията отсъди дузпа в полза на гостите, която беше пропусната от Деян Петров.

Крайното 4:0 оформи друг играч на проби Даниел Шмедин, който от малък ъгъл порази вратаря Велчев.