
Министърът на физическото възпитание и спорта Свилен Нейков заяви, че ще поиска от БФС да отнеме лиценза на ЦСКА, предаде "Дарик радио". Причина за това е, че МФВС все още не е получило средствата, които "червените" им дължат.
"Пуснахме искова молба до Софийски градски съд за намеса и решение по казуса, а също така изпратихме сигнална записка до БФС от тяхна страна да бъде предложена реакция. Ние не можем да отнемем лиценза на ЦСКА. Това може да се направи от БФС и нека те да решат.
Ще изчакаме да видим какво ще се случи на срещата на ЦСКА с юристи при настоящия кмет на София Минко Герджиков, на която да се решат проблемите с плащанията на такса смет и битови отпадъци от страна на „червените".
Тук става дума за живи хора и изпълнение на дейност. Футболистите нямат вина за това и не затваряме базата. Не можем директно да се намесим, а чрез инструменти и лостове се опитваме да реагираме.
Лицензът на БФС изтича през февруари 2010 година. Не е констатирано федерацията да е нарушила закона, за да му бъде отнет лиценза", каза Нейков.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ