
Крилото на Ювентус Милош Красич е на мнение, че тимът е способен да победи Интер в дербито от 25-я кръг на Серия А. Според играча „бианконерите" няма какво да губят.
„Милан са по-напред в класирането и са фаворити за спечелване на титлата, но ние не трябва да мислим толкова напред във времето. Трябва да се концентрираме върху предстоящия труден мач срещу Интер. Те се намират в много добра форма, но аз мисля, че сме способни да постигнем успеха в срещата," заяви Красич.
„В този мач ние няма какво да губим, единствено можем да спечелим точки и да се изкачим в класирането," добави сърбинът.
„Трябва да играем екипно, имаме потенциала да победим," завърши играчът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ