Милош Красич настойчиво чака закъснялата оферта на Ювентус

галерия:

снимка: ройтерс

Крилото на ЦСКА Москва Милош Красич не се отказва от мечтата си да заиграе в италианския гранд Ювентус през новия сезон и настойчиво чака преговорите между руския му клуб и „бианконерите" отново да излязат на дневен ред.

 

Допирните точки между двата отбора изведнъж започнаха да намаляват, след желанието на московския тим да прибере 18 милиона евро от сделката с талантливия Красич. От своя страна Юве, приготвил 15 милиона за трансфер, остана крайно недоволен от спекулативния интерес на Манчестър Сити, измислен от руснаците, за да вдигнат цената на играча.

 

„Красич се врече в Ювентус, но постигането на споразумение не е никак лека задача", отбеляза представителят на футболиста пред Sky Sports Italia. "Милош е готов да изчака още малко. Бих оценил шамсовете му да премине на „Олимпико" на 50%".

 

„Единственото сигурно нещо в момента е, че той ще напусне Москва. Получихме примамлива оферта от турския Фенербахче, но Ювентус остава наш приоритет на този етап", допълни агентът.