
Централният бранител на Барселона Габриел Милито напусна принудително днешната тренировка на испанския шампион, оплаквайки се от болки в адукторите.
Днес Барса тренира в клубната си база, като наставникът Хосеп Гуардиола отново можеше да работи със само седем представители на първия отбор - Милито, Меси, Масчерано, Кейта, Пинто, Абидал и Максуел.
Милито обаче почувства болки в адукторите на десния си крак, като на този етап от "Камп Ноу" довериха, че предстои да стане ясно до колко сериозно е положението на аржентинеца.
Макар и в доста намален състав поради мачовете на националните отбори, Барселона продължава да се готви за дербито с Валенсия тази събота на "Камп Ноу".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ