Милан се интересува от защитник на Хамбургер

галерия:

Защитникът на Хамбургер Денис Аого е следен от италианския Милан след като показа много добри игри този сезон. Според Bild Леонардо иска да заздрави защитата на тима и една от целите пред него е именно 23-годишният защитник.

 

Аого пристигна в Хамбургер от Карлсуе през 2008 година и има над 50 участия в Бундеслигата. Крайният защитник все още не е направил дебют за националният отбор на Германия, но това може да се случи още на Световното първенство в ЮАР това лято.

 

Според слуховете от Хамбургер са склонни да се разделят със защитника за съответната сума , като договора му изтича през 2012 година.

 

Агентът на играча Гордън Стрипич потвърди, че от Милан се интересуват от Аого, но отказа други коментари.