
Италианският гранд Милан е готов да инвестира за своето бъдеще, след като според информация на пресата на Ботуша, "росонерите" са готови да привлекат в редиците си младия френски халф на Льо Ман - Херолд Гоулон.
Поради впечатляващите си физически параметри, 21-годишният полузащитник е оценяван изключително високо в родината си, като след края на този сезон ще се превърне и в свободен агент, което ще му позволи да премине където и да е без трансферна сума.
Според Corrierre dello Sport, агентите на младока изчакват за евентуален положителен отговор на Милан, преди да открият преговори с други клубове от френската Лига 1.
Сред другите трансферни цели на Милан е и халфът на Хетафе - Педро Леон, ала той би струвал не по-малко от 10 милиона евро на седемкратния европейски шампион.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ