
Въпреки уверенията на мениджъра на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън, че Димитър Бербатов ще остане в клуба и през следващия сезон, се появи информация, че италианските грандове Милан и Ювентус искат да вземат бившия национал на България.
Целта пред "червените дяволи" е да намалят разходите си от към заплати, а бившият нападател на Байер (Леверкузен) взима едно от най-големите възнаграждения в отбора. Милан и Ювентус следят внимателно ситуацията около Бербатов, като ще се опитат да го вземат за около 22 милиона евро.
Българинът изкара два разочароващи сезона на "Олд Трафорд", като вкара 26 гола в 86 мача във всички турнири. Интерес към Бербатов има и от страна на Байерн (Мюнхен) и Шалке 04.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ