Миколи преподписа с Палермо до 2012 година

снимка: daylife.com

Нападателят на Палермо Фабрицио Миколи подписа нов договор с тима. Този контракт обвързва футболиста с отбора до 2012 година. Напоследък доста зачестиха слуховете, че Миколи ще бъде продаден, след като договорът му изтичаше в края на сезона, но президентът на тима Маурицио Дзампарини показа, че държи на него.

 

"Днес Фабрицио Миколи подписа нов договор с клуба. Той се обвърза с нас до 2012 година. В присъствието на агента си Франческо Калиандро, президента на клуба Маурицио Дзампарини и спортния ни директор Уолтър Сабатини той подписа предложения му договор", се съобщава в сайта на Палермо.